עיצוב גרפי

קריאטיב ועיצוב תקשורת חזותית. מתן מענה גרפי שלם ומקיף לחברות ולגופים במגזר הפרטי והציבורי: מיתוג- לוגו וזהות חברה, הגדרת שפה עיצובית, אינפורגפיקה, עיצוב לדפוס מגלויות וברושורים ועד קטלוגים ומארזים. עיצוב מתקני תצוגה בפורמט גדול כרולאפים וביתני תערוכה. עיצוב למדיה דיגיטלית.

פרוייקטים נבחרים:

מצגת למשרד החינוך – אגף ילדים ונוער בסיכון

התבקשתי על ידי חיים מויאל ראש האגף לילדים ונוער בסיכון במשרד החינוך (אגף שח"ר) להעביר באמצעות מצגת, בצורה הברורה והתקשורתית ביותר, את התפיסה החינוכית שלו אשר משלבת הן את דרכו האישית ומהותו כאיש חינוך והן את העוגנים החינוכים האקדמיים בהם הוא דוגל. המצגת שוזרת את חמשת העוגנים בסיפור חייו דרך 5 שאלות מגישת ה SML: מאין באתי?, לאן אני רוצה להגיע?, איך אדע שהגעתי לשם?
הדרך הויזואלית בה בחרתי להעביר את המסרים המורכבים היא על ידי אינפוגרפיקה אשר תפשט אותם ותהפוך את המצגת לנהירה וקלה להבנה. בחשיבה משותפת על המהות העיצובית חיים ראה לנגד עיניו צבעוניות שמחה ומלאת תקווה אותה ניסיתי ליישם בפלטה נעימה של חמישה צבעים אשר מייצגים את חמשת העוגנים.
המצגת הוצגה בכנס פתיחת שנת תשע"ח של משרד החינוך בפני מנהלי ועובדי משרד החינוך ואגף שח"ר והתוותה את החזון של האגף לשנה הקרובה.

 

 

Quali

מיתוג, שפה גרפית, אינפוגרפיקה ועיצוב מוצרים לדפוס לחברת הסטרטאפ המצליחה Quali. אני מלווה את Quali מעל לעשור ומספקת עבורם את כל צרכי העיצוב מברושורים, מערכות אינפוגרפיקה ודיאגרמות ועד ביתני תערוכה ופרוייקטים יחודיים.

 


 

ספר "חיים אחרים"-  ארז ביטון שירים ושיחות

התוודעתי לשיריו של ארז ביטון, משורר וחתן פרס ישראל, כאשר חקרתי את נושא העיוורון. נפגשנו מספר מפגשים שעבורי היו מרתקים ומעוררי מחשבה. בספר זה ערכתי שירים וקטעים משיחותי עימו, דרכם מסופר סיפור חייו מהפציעה בילדות, ההתמודדות עם החיים השונים שבאו אחריה ועד לחיי משפחה ואהבה.
כאדם ויזואלי ראיתי אתגר גדול בעיצוב ועריכת ספר של משורר עיוור, אצלו העולם החזותי כמעט לא קיים. הפרשנות העיצובית המופשטת היא פרשנות אישית שלי לחייו של אדם אחר. אופני הביטוי ועולם הדימויים, הצבעים, והטקסטורות לא מנסים להיות אותנטיים למציאות אלא לרגשות ולתחושות שלי כלפי אותה מציאות חיים.