אתרים ואפליקציות

אפיון, עיצוב ותכנות אתרי אינטרנט.
הקמת פורטלים ואתרים עתירי מידע, אתרי תוכן, תדמית ומכירה.
אפיון, עיצוב ובניית אפליקציות ומערכות למובייל.
בניית מערכות תוכן, תכנות בשפות CSS / HTML
רספונסיביות והתאמות דפדפנים.

פרוייקטים נבחרים:

אתר קופת חולים מאוחדת

פורטל עתיר מידע ומורכב הנבנה עבור קופת החולים השלישית בגודלה בישראל. האתר אשר מכיל אינפורמציה רפואית רבה והן את מערכת און ליין למבבוטח אופיין בקפידה תוך ניהול היררכיות מידע, ארגון התכנים בצורה נגישה ונוחה, ועיצוב מזמין ובהיר. באתר צופים באופן קבוע כמיליון גולשים.
הממשק, העיצוב, הניווט וניהול המידע, לצד ההשקעה הרבה בניתוח פרסונות ומתן מענה לכל קהלי היעד זכו לשבחים רבים בעיתונות ובמדיה

Alyn’s Playground

גן משחקים מותאם ונגיש לילדים בכיסאות גלגלים שעיצבו סטודנטים במחלקה לעיצוב תעשייתי מHIT- המכון הטכנולוגי חולון. הפרויקט הינו שיתוף פעולה בין HIT, מהנדסים ללא גבולות, בית החולים "אלין" ואורט בראודה. כל התכנים ותוכניות המתקנים באתר מותרים להורדה, שיתוף, ושימוש חופשי כשירות לקהילה ולאוכלוסיות מיוחדות. האתר עוצב בגישה חוויתית ונעימה, ומשקף את ההנאה בשימוש במתקנים דרך עיני הילדים. שותפים ליצירת האתר המאיירת אפרת חסון אשר איירה את המתקנים בטכניקת מגזרות נייר, ואורי בן צבי מרצה בכיר מהמחלקה לעיצוב תעשייתי מנהל הפרוייקט.

אפליקציית מאוחדת

אפליקציית מאוחדת למובייל זוכת פרס Mobi Awards, משרתת את מבוטחי הקופה באופן רחב ביותר, מתהליך של חיפוש שירות ועד לביצוע פעולות כמו: זימון תורים, צפייה בבדיקות מעבדה וביצוע פעולות רבות נוספות. האפליקציה מתאפיינת בנוחות וידידותיות למשתמש.
באפליקציה פורטל מידע עשיר "איתך מכל הלב" המרכז מאות מאמרים ומידע מקיף על פי נושאים ולפי פילוח פרסונות ותחומי עניין.
אפליקציית מאוחדת מובילה בתחומה וזכתה לתשבחות רבות בעיתונות ובמדיה.

Hagit Gorali

חגית גורלי- מעצבת תכשיטים ישראלית המציעה תכשיטים ייחודים ויוקרתיים, בעלת הצלחה ונקודות מכירה בארה"ב ואירופה. משווקת גם דרך תכניות טלוויזיה בארה"ב. פרויקט זה היה עיצוב אתר מכירה ותצוגה של תכשיטים, לשני קהלי יעד: ספקים ולקוחות פרטיים.
ההשראה של חגית בעיצוב התכשיטים היא מהטבע, מאומנות, מאדריכלות ומכל מה שסביבה, האתר משלב סקיצות ורישומים בתהליך גיבוש השפה הויזואלית של התכשיטים וחושף את עולמה הפנימי העשיר של המעצבת ואת מקורות ההשראה שלה.