עיצוב גרפי

16 פוסטים

לוגו בנק הדם

עיצוב לוגו למערכת בנק הדם. טיפת הדם משולבת עם סמל היין והיאנג שמשמעותו שלמות והרמוניה. המסרים שביקשתי להעביר: נתינה, השלמה והתאמה. הצבעוניות מתבססת על שני גווני אדום כהשראה מצבע הדם, והם בולטים במיוחד על המערכת שצבעוניותה אפור וכחול. הסמל הגרפי מתפקד היטב בקטן כאייקון אפליקציה/ מערכת.

לוג אין מערכת בנק הדם
פלטה צבעונית של מערכת בנק הדם. גווני האדום משתלבים במינון מועט אך משמעותי על רקע צבעי אפור וכחול של המערכת

בית חולים שיבא

ליווי תהליך אקרדיטציה באמצעות אינפוגרפיקה – הטמעת סטנדרטים של אקרדיטציה בבית החולים שיבא באמצעות עיצוב מערכת אינפוגרפית של התקנים עמוסי הידע והפיכתם לויזואליים, ברורים וזכירים. הוביל את הפרויקט המאתגר והמרתק סטפן כץ מנכ"ל אורנמד. כאן מובאים שלושה תקנים מתוך כעשרה, אותם הטמיעה בית החולים באמצעות כרזות חוברות ומצגות.

 

 

 

ביתן Quali לתערוכת Cisco Live

עיצוב ביתן Quali לתערוכת הענק Cisco Live שנערכה ביוני 2018 בפלורידה. הביתן נבחר להוביל את פרסום תערוכת Cisco Live 2019 שתהיה בברצלונה.

 

 

ארז ביטון שירים ושיחות

התוודעתי לשיריו של ארז ביטון, משורר וחתן פרס ישראל, כאשר חקרתי את נושא העיוורון. נפגשנו מספר מפגשים שעבורי היו מרתקים ומעוררי מחשבה. בספר זה ערכתי שירים וקטעים משיחותי עימו, דרכם מסופר סיפור חייו מהפציעה בילדות, ההתמודדות עם החיים השונים שבאו אחריה ועד לחיי משפחה ואהבה.

כאדם ויזואלי ראיתי אתגר גדול בעיצוב ועריכת ספר של משורר עיוור, אצלו העולם החזותי כמעט לא קיים. הפרשנות העיצובית המופשטת היא פרשנות אישית שלי לחייו של אדם אחר. אופני הביטוי ועולם הדימויים, הצבעים, והטקסטורות לא מנסים להיות אותנטיים למציאות אלא לרגשות ולתחושות שלי כלפי אותה מציאות חיים. כאן מובאות כעשר כפולות מתוך הספר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חוברת אורנטק

עיצוב חוברת פתרונות עבור אורנטק. כל כפולה בחוברת מתארת "סיפור לקוח" של לקוחות אורנטק: האתגר, הפתרון, ותועלת שהפיקה כל חברה. החוברת עוצבה בפורמט ריבועי קומפקטי בצבעים בהירים ונקיים.

 

ZLasers

לוגו וסמל טיפוגרפי לחברת ZLasers העוסקת בפיתוח טכנולוגיות פורצות דרך מבוססות אור לצרכים שונים, מרפואה ועד מדפסות. השפה הגרפית מבקשת לייצר תחכום, דיוק, חדות ומקצועיות תוך שימוש בצבעים בולטים ודומננטיים. המיתוג כלל עיצוב כרטיס ביקור וניירת משרדית.

 

 

 

 

מצגת למשרד החינוך

עיצוב מצגת לכנס פתיחת שנת תשע"ח של משרד החינוך, שהוצגה בפני מנהלי ועובדי משרד החינוך ואגף שח"ר והתוותה את חזון האגף לשנה הקרובה.

התבקשתי על ידי חיים מויאל, ראש האגף לילדים ונוער בסיכון במשרד החינוך (אגף שח"ר) להעביר באמצעות המצגת, בצורה הברורה והתקשורתית ביותר, את התפיסה החינוכית שלו אשר משלבת הן את דרכו האישית ומהותו כאיש חינוך והן את העוגנים החינוכים האקדמיים בהם הוא דוגל. המצגת שוזרת את חמשת העוגנים בסיפור חייו דרך 5 שאלות מגישת ה SML: מאין באתי?, לאן אני רוצה להגיע?, איך אדע שהגעתי לשם?

הדרך הויזואלית בה בחרתי להעביר את המסרים המורכבים היא על ידי אינפוגרפיקה אשר תפשט אותם ותהפוך את המצגת לנהירה וקלה להבנה. בחשיבה משותפת על המהות העיצובית חיים ראה לנגד עיניו צבעוניות שמחה ומלאת תקווה אותה יישמתי בפלטה נעימה של חמישה צבעים אשר מייצגים את חמשת העוגנים.

 

אורנסק

עיצוב רולאפ לכנס, שפה איורית ופלטה צבעונית עבור אורנסק המציעה שירותי ניהול אבטחת מידע לחברות וארגונים. בנוסף, עיצוב פרופיל חברה על גבי ברושור דו צדדי מותאם לשתי מדיות: דפוס ואנטרנט

 

Quali

מיתוג, עיצוב לוגו, שפה גרפית, אינפוגרפיקה ועיצוב מוצרים לדפוס לחברת הסטרטאפ המצליחה Quali. אני מלווה את Quali מעל לעשור ומספקת עבורם את כל צרכי העיצוב מברושורים, מערכות אינפוגרפיקה ודיאגרמות ועד ביתני תערוכה ופרוייקטים יחודיים.

גלויות פרופאונד

עיצוב גלויות ומוצרי דפוס עבור פרופאונד- חברה לניהול השקעות ללקוחות עתירי הון, תוך התאמת השפה לקהל היעד: שימוש באיפוק, יוקרתיות ועידון. כחברת בוטיק פיננסית ייחודית נשאף לשימוש בתמונות, דימויים וטקסטורות אותנטים ממשרדי החברה היושבת במבנה משוחזר ייחודי ומלא אופי בתל אביב.

 

 

 

Jagal Logo

עיצוב לוגו לחברת ייצור יהלומים בינלאומית. הסמל מתאפיין בצורניות חדה ומדויקת המאזכרת את ליטוש היהלומים, ובזוויות חדות ומשחקי אור וצל הלוקחים את ההשראה מהברק והחזר אור של היהלום.

 

לוגו שטיחי ירושלים

עיצוב לוגו עבור החברה הישראלית הותיקה שטיחי ירושלים. הלוגו נוצר על ידי חלוקה הרמונית ואסתטית של הריבוע ואף מאזכר באופן מופשט ומתומצת קלוז-אפ של חומות ירושלים. הפלטה הצבעונית נובעת מהפלטה החמה והעמוקה של שטיחים מסורתיים.

Perytons

עיצוב לוגו לחברת Perytons העוסקת בהגנת סייבר לתחום ה- IoT- Internet of things ובניתוח וקטלוג מידע. הסמל מבוסס על צלמית דמותו של הפריטון, יצור היברידי מיתולוגי מספרו של לואיס בורחס "ספר היצורים הדמיוניים". הפריטון, בעל גוף של צבי וכנפיים של ציפור, מאופיין בתושייה, תעוזה וכושר מנהיגות. 

HydroSE

עיצוב לוגו ל-HydroSE חברה אקולוגית בינלאומית המפיקה אנרגיה ע"י שימוש בסכרים ומנצלת באופן ידידותי לסביבה את כוחם האדיר של המים. הסלוגן From Water To Power מסביר בתמצות את מהות החברה ומשתקף בסמל. הלוגו מורכב משילוב של שני צבעים בוהקים ורוויים: כחול עמוק וכהה מבטא את עוצמת המים וצהוב שימשי עז מבטא את האנרגיה. עוד ביקשתי להמחיש טרנספורמציה ומעברי אנרגיה, חיות ויעילות באופן נקי ופשוט.

 

Luna Pet

עיצוב לוגו, ניסוח שפה גרפית ועיצוב מארזים ללונה פט- חברה המתמחה במוצרים פונקציונליים וידידותיים לחיות מחמד ולבעליהם.

 

 

 

 

ספר נופים חבושי עיניים

עיצוב עטיפה לספרו של חתן פרס ישראל, המשורר ארז ביטון, "סוסים חבושי עיניים". ההשראה העטיפה לקוחה מהשיר של המשורר אשר מופיע בכריכה האחורית:

"בכל איש עיוור,

נטוע סוס דוהר

השואף לשעוט

למרחקים"