אתרים ואפלקציות

16 פוסטים

פורטל בית חולים רמב"ם Rambam4U

פורטל לבית חולים רמב"ם המהווה שער כניסה למערכות רמב"ם השונות, תוך ריכוז מידע למטופל באופן מהיר ונגיש. הקונספט העיצובי נגזר מהעץ הנמצא במרכז הלוגו של בית החולים. העץ מסמל יציבות, וותק ונוכחות, אך גם לבלוב, צמיחה ושאיפה למעלה. מעבר להיותו סימן גרפי אסתטי, העץ מזקק את תמצית המהות של רמב"ם ואת ה"אני מאמין" של בית החולים. היה רצון מצד בית החולים לפורטל צבעוני וחם (לא רשמי או מעונב), שבמרכזו המוטיב הגרפי של העץ והעלים, תוך שימוש בשפה הגרפית המיתוגית של בית החולים. 

כדי להעניק חוויה עשירה ומלאה מבית החולים וגם על מנת לרענן את ויזואליות הממשק בכניסות חוזרות, הפורטל נפתח בכל פעם עם תמונה אחרת ברקע.

My Intel App

אפליקציה עבור עובדי חברת אינטל המבקשת להקל ולשפר את רווחת העובדים. דרך האפליקציה יוכלו עובדי החברה להזמין קפה ומאפה מראש בבית הקפה המועדף עליהם, לאתר חדר ישיבות פנוי, לקבוע תור למספרה ועוד. יוזמי האפליקציה מטעם אינטל ביקשו אפליקציה צבעונית ושמחה, שלא תהיה רצינית או חמורת סבר, אלא שתדבר אל עובדי החברה ב"גובה העיניים" ותהיה מזמינה ונעימה. האפליקציה עוצבה בשפת Material Design.

 

 

ICL App

אפליקציה עבור חברת כיל, המיועדת לשימוש עובדי מערך האחזקה במפעלי החברה בארץ ובעולם. האפליקציה נבנתה בשפת Material Design.

כדי לייצר קשר בין המשתמשים לאפליקציה שהינה כלי עבודה מרכזי עבורם, ביקשנו לקבל את ההשראה לעיצוב האפליקציה מהעולם החזותי של המפעלים. העיצוב נשען על האסתטיקה המרתקת של שרטוטים טכניים ומשלב מוטיבים גרפים של מכונות, מכשור, משאבות ועוד. הפלטה הצבעונית משתמשת בצבעי המותג של כיל בשילוב לבן.

התבקשנו לענות על דרישות שהוגדרו מאופן העבודה של המשתמשים בשטח: מיעוט הקלקות כדי להקל על עבודה שוטפת כשידי העובדים תפוסות, קריאות ובהירות בתנאי חוץ ובאור יום, הצגת נתונים רבים באופן מרווח וברור אך ללא בזבוז מקום, וניווט מהיר מתפריט עליון וצידי.

Alyn’s Playground

גן משחקים מותאם ונגיש לילדים בכיסאות גלגלים שעיצבו סטודנטים במחלקה לעיצוב תעשייתי מHIT- המכון הטכנולוגי חולון. הפרויקט הינו שיתוף פעולה בין HIT, מהנדסים ללא גבולות, בית החולים "אלין" ואורט בראודה. כל התכנים ותוכניות המתקנים באתר מותרים להורדה, שיתוף, ושימוש חופשי כשירות לקהילה ולאוכלוסיות מיוחדות.

האתר עוצב בגישה חווייתית ונעימה, ומשקף את ההנאה בשימוש במתקנים דרך עיני הילדים באמצעות פלטה צבעונית ושמחה ושילובי טקסטורות וחומריות.

אפיון ועיצוב: שירי פיורוביץ, תכנות ובניה: לימור שמייסר. שותפים ליצירת האתר המאיירת אפרת חסון אשר איירה את המתקנים בטכניקת מגזרות נייר ואורי בן צבי מרצה בכיר מהמחלקה לעיצוב תעשייתי, יוזם ומנהל הפרויקט.

 

 

 

 

 

אתר מאוחדת

פורטל עתיר מידע ומורכב הנבנה עבור קופת החולים השלישית בגודלה בישראל. האתר אשר מכיל אינפורמציה רפואית רבה והן את מערכת און ליין למבוטח אופיין בקפידה תוך ניהול היררכיות מידע, ארגון התכנים בצורה נגישה ונוחה, ועיצוב מזמין ובהיר. באתר צופים באופן קבוע כמיליון גולשים.

הממשק, העיצוב, הניווט וניהול המידע, לצד ההשקעה הרבה בניתוח פרסונות ומתן מענה לכל קהלי היעד זכו לשבחים רבים בעיתונות ובמדיה.

אפיון ועיצוב: שירי פיורוביץ. אפיון, תכנות ובניה: לימור שמייסר.

 

 

 

רכבת ישראל

אפליקציה היברידית עבור רכבת ישראל, הנקראת ויזה לרכבת. האפליקציה הינה מערכת פנימית המאפשרת לעובדים לאתר תנועת רכבות ולנתר את הצוות המתאים לכל תחנה. עיצוב ובניה: לימור שמייסר.

  

נמלי ישראל

בניית אפליקציה פנימית עבור חברת נמלי ישראל. האפליקציה היברידית ומיועדת לשימוש פנימי, עבור הזמנות והצעות מחיר לחברה. ניהול הפרויקט ואפיונו בוצעו על ידי חברת HP, עיצוב ובנייה: לימור שמייסר.

 

 

 

 

אפליקצית מאוחדת

אפליקציית מאוחדת למובייל זוכת פרס Mobi Awards, משרתת את מבוטחי הקופה באופן רחב ביותר, מתהליך של חיפוש שירות ועד לביצוע פעולות כמו: זימון תורים, צפייה בבדיקות מעבדה וביצוע פעולות רבות נוספות. האפליקציה מתאפיינת בנוחות וידידותיות למשתמש.

באפליקציה פורטל מידע עשיר "איתך מכל הלב" המרכז מאות מאמרים ומידע מקיף על פי נושאים ותחומי עניין. הפורטל נבנה ואופיין על פי פילוח משתמשי האתר והגדרת פרסונות של מבוטחי מאוחדת.

אפליקציית מאוחדת מובילה בתחומה וזכתה לתשבחות רבות בעיתונות ובמדיה.

אפליקצית מאוחדת, מסך ראשי

 

התאמה אישית לכל מבוטח- מסך מועדפים בו יכול לשמור המשתמש את הרופאים, המרפאות ובתי המרקחת המועדפים עליו.

 

ExLibris Knowledge Center

פורטל תוכן המשמש כמרכז מידע עבור המשתמשים, ומאפשר גישה לכל מערכות אקסליבריס, חיפוש מתקדם, אימון איון ליין, מאמרים, טיפים והמלצות לתפעול קל ויעיל של המערכות. באמצעות עיצוב בהיר וידידותי המעודד הכרות עם המערכות ושימוש יעיל ופרודוקטיבי, נוצרת בהירות מידע והארת המערכות באור זמין, קל ופשוט.

עיצוב: שירי פיורוביץ. תכנות ובניה: לימור שמייסר.

 

 

 

אתר פרופאונד

עיצוב והקמת אתר אינטרנט של בית ההשקעות פרופאונד. בליווי מוצרי דפוס כגלויות וברושורים. כבית השקעות בוטיקי ללקוחות עתירי הון, התפיסה העיצובית של פרופאונד הינה אסתטיקה סולידית ונקייה המשדרת אמינות ויוקרתיות.

עיצוב: שירי פיורוביץ, תכנות ובניה: לימור שמייסר.

 

 

אפליקציית מאוחדת לרופא

אפליקציה חדשנית שתוכננה ועוצבה עבור רופאי מאוחדת בלבד, אשר קובעת סטנדרטים חדשים בקשר שבין הרופא למטופליו.

האפליקציה עוצבה תוך שימת דגש על נוחות הממשק והניווט תוך התחשבות בקהל הרופאים המגוון של הקופה. האפליקציה מאפשרת לרופא להיכנס לתיק מטופל, לצפות בתוצאות מעבדה ולקבל התראות על תוצאות מעבדה חריגות, תוצאות בדיקות ועוד פעולות רבות. כמו כן באפליקציה מערכת הודעות לרופא מקוטלגת על פי נושאים ורמת דחיפות.


פעמונים

עיצוב דף תרומות אינטרנטי לעמותת פעמונים. הקונספט העיצובי- דף נקי המרכז את כל הפרטים באותו פורמט, לא מעייף ו"בירוקרטי", מהירות ויעילות במילוי הפרטים, צבעוניות שמחה וססגונית על פי צבעי המותג של העמותה.

 

חלפי פתרונות דפוס

חלפי – חברה להפקות דפוס מתמחה בקטלוגים וספרי אומנות. האתר נותן במה לספרות אומנותית וליוצרים מתחום האומנות הפלסטית. לאתר גלריה ויזואלית דינאמית ועשירה.

אפיון ועיצוב: שירי פיורוביץ, אפיון, תכנות ובניה: לימור שמייסר.

 

 

יהודה פוליקר ארט

אתר ייחודי של הזמר והאמן יהודה פוליקר אשר מציג את יצירות האמנות שלו. היצירות הוצגו במוזיאון תל אביב וגלריות נוספות. אפיון האתר התחיל בהבנת דרישות האמן, בחירה משותפת של היצירות שיוצגו באתר ונמשך ביצירת שפה גרפית המכילה ומכבדת את מהות האומן ויצירותיו. לאתר גלריה עשירה החושפת עשרות מיצירות האמנות של פוליקר וניתן ליהנות ממנה תוך האזנה לפס קול מנגינתו האישית.

עיצוב: שירי פיורוביץ, תכנות ובניה: לימור שמייסר.

 

 

 

 

Hagit Gorali

חגית גורלי- מעצבת תכשיטים ישראלית המציעה תכשיטים ייחודים ויוקרתיים, בעלת הצלחה ונקודות מכירה בארה"ב ואירופה. משווקת גם דרך תכניות טלוויזיה בארה"ב. פרויקט זה הינו עיצוב אתר מכירה ותצוגה של תכשיטים, לשני קהלי יעד: ספקים ולקוחות פרטיים.

ההשראה של חגית בעיצוב התכשיטים היא מהעושר הצורני שיש בטבע, מצורות אורגניות, מאדריכלות ומכל מה שסביבה. האתר משלב סקיצות ורישומים מתהליך גיבוש השפה הויזואלית של התכשיטים וחושף את עולמה הפנימי העשיר של המעצבת, את מקורות ההשראה שלה ואת הדרך היצירתית בה היא עובדת.

 

 

 

 

 

 

 

 

ExLibris – Idea Exchange

Idea Exchange הינה פלטפורמת User Voice – החלפת רעיונות ושיפורים אותם מציעים משתמשי ארבעת המערכות המובילות של אקסליבריס: פרימו, אלמה, רוזטה וקמפוסM. המערכת מייצרת תקשורת פתוחה בין המשתמשים למפתחי המערכות ומאיצה את התפתחות הממשקים והתאמתם לצרכי המשתמשים. העיצוב שואף לבהירות והנעה לפעולה- הזמנת המשתמשים להביע את דעתם במגוון אמצעי תקשורת.

מאחר שלכל מערכת יש צבע מייצג משלה המאפשר זיהוי מיידי והתמצאות, השתמשתי בזיהוי הצבעוני לייצר פלטפורמות מונוכרומטיות בעלות צבע דומיננטי, כדוגמת האדום בסביבת הרוזטה.